„BAKCYL” – Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży

W dniu 16 maja odbyło się ostatnie z serii spotkań młodzieży gimnazjalnej w ramach projektu BAKCYL, w którym nasza szkoła uczestniczy od marca br. Młodzież z zaciekawieniem brała udział w zajęciach z pracownikami bankowymi na temat praktycznej wiedzy finansowej i umiejętności wykorzystywania usług świadczonych przez sektor bankowy. Szczególnie dziękujemy za zaangażowanie władzom karlińskiego oddziału Banku Spółdzielczego w Białogardzie, gdyż to Pan Dyrektor Łukasz Zawadzki występował głównie w roli trenera wolontariusza. Liczymy, że dzięki tym nietypowym lekcjom nasza młodzież będzie miała ułatwiony start w dorosłe życie.

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie: http://bakcyl.wib.org.pl/

ZS1_0007 ZS1_0008 ZS1_0009 IMG_5469[1] IMG_5470[1]

loading