My na balu charytatywnym

karmaDnia 18 listopada odbył się w naszej szkole bal charytatywny, który był uwiecznieniem miesięcznej akcji zatytułowanej „Człowiek pomóż”, mającej na celu zebranie karmy dla zwierząt przebywających w schronisku „Animals” w Białogardzie. Odzew, z jakim spotkało się wydarzenie napawa optymizmem, gdyż dzięki dobrym serduchom uczestników balu, udało się zebrać 150 kg karmy a przy tym miło spędzić czas podczas zabawy.

Na uwagę zasługuje fakt, iż to uczniowie z klasy III a i III d wyszli
z inicjatywą zorganizowania balu, w którym udział wzięła młodzież z naszego Gimnazjum, Liceum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Do naszej akcji dołączył się również samorząd szkolny, który dołożył nam 50 kg karmy, za co również serdecznie dziękujemy.

karma13

Nasza ważąca 180 kg paczka pojechała już do Białogardu a my dziękując za zbiórkę, przypominamy, iż wszystkie zwierzęta  potrzebują naszej pomocy, bez której same sobie nie poradzą, zwłaszcza w nadchodzącym okresie zimowym.

Renata Piszak

więcej zdjęć znajdziećie na naszej stronie na Facebooku: www.facebook.com/zskarlino

loading