Kubuś Łakomczuszek – przedstawienie dla przedszkolaków

26 listopada 2014r. z okazji Dnia Pluszowego Misia  w Auli Karlińskiego Ośrodka Kultury przedszkolaki z Przedszkola miejskiego im. Kubusia Puchatka zobaczyły  przedstawienie pt. „Kubuś Łakomczuszek” przygotowane przez uczniów  Gimnazjum im. Ludzi Wielkiego Serca i Umysłu w Karlinie. Nasi uczniowie zaprezentowali spektakl, który opowiadał o nieposkromionym apetycie Kubusia i jego negatywnych konsekwencjach. Nasza inscenizacja najwyraźniej przypadła do gustu małym widzom, ponieważ bardzo żywiołowo reagowali na wszystko, co się działo na scenie. Szczególnie przypadła im do gustu piosenka o Niedźwiadku , którą odśpiewali i zatańczyli z naszymi młodymi aktorami. W rolę KUBUSIA wcielił się Marcel Pietrzak, KRZYSIA zagrał Karol Górecki, KŁAPOUCHEGO zagrała Kamila Polaczek, KANGURZYCĘ zagrała Katarzyna Bączkowska, postać SOWY przedstawiła Karolina Krupińska, a PROSIACZKA zagrała Magdalena Biedroń. Scenariusz i reżyseria Norbert Potomski. W następnym semestrze planujemy kolejne przedstawienie dla naszych kochanych przedszkolaków.

Norbert Potomski

loading