Próbna matura z OPERONEM

W dniach 25 – 27 listopada bieżącego roku młodzież naszego liceum wzięła udział ogólnopolskiej maturze próbnej z OPERONEM. Nasi licealiści rozwiązywali zadania z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz z biologii na poziomie rozszerzonym.
Mimo, że nasi zdający są dopiero uczniami klasy drugiej, czyli zmierzą się z egzaminem maturalnym za 1,5 roku to odnieśli oni niebywały sukces. Połowa z nich przekroczyła próg 30%, czyli „zadała egzaminy” z dwóch lub trzech przedmiotów już podczas tej próby. Średnie wyniki z j. polskiego i matematyki oscylowały wokół 24%, natomiast z języka angielskiego wyniosły 44%.
Zważywszy na pozostały do egzaminu czas możemy być pełni optymizmu co do jego wyników. Natomiast nasi uczniowie oczekują kolejnych wyzwań, w których będą mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Życzymy im powodzenia i wytrwałości!

loading