Informacja na temat zawieszenia zajęć

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Informuję, że od dnia 12.03 do 25.03 zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole. Internat również pozostanie zamknięty do odwołania. Uczniowie przebywający w Internacie proszeni są o zabranie swoich rzeczy osobistych, pościeli oraz wszystkich artykułów spożywczych.

Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia realizują praktyczną naukę zawodu u pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Turnusy dokształcające (kursy) dla uczniów BSI, które miały rozpocząć się w przyszłym tygodniu tj. od 16.03 są zawieszone do odwołania.

O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani poprzez dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły i profil szkoły na FB, dlatego zachęcam do jej śledzenia.

Zalecamy, aby uczniowie unikali większych skupisk oraz zgromadzeń, aby ograniczyć ryzyko zakażenia lub przenoszenia wirusa. Nie jest to czas ferii, więc nauczyciele mogą komunikować się z uczniami zdalnie poprzez komunikator przesyłając różnego rodzaju zadania lub ćwiczenia. Zachęcam do śledzenia zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia.

Dyrektor Zespołu Szkół w Karlinie

Justyna Syga

W pilnych sprawach zalecamy kontakt telefoniczny: 690 990 856 lub mailowy zskarlino@zskarlino.pl

Kontakt z nauczycielami lub wychowawcami możliwy jest poprzez i-dziennik.

W sprawach związanych z problemami dostępu do i-dziennika proszę kontaktować się z bezpośrednio z administratorem: idziennik@zskarlino.pl (w godzinach 8:00-16:00).

Poniżej zamieszczam link do Komunikatu Ministerstwa Edukacji Narodowej.

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Accessibility Toolbar

loading