Bal Absolwenta za nami…

bal absolwentaDnia 9 czerwca br., uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum  bawili się na Balu Absolwenta 2017, który oficjalnie rozpoczęty został przez Pana Dyrektora, oraz przedstawiciela Rady Rodziców. Po oficjalnych przemówieniach, przyszedł czas na tradycyjnego Poloneza odtańczonego przy aplauzie rodziców, rodzeństwa, dziadków i nauczycieli. Pięknie zaprezentowany przez młodzież gimnazjalną Polonez, był nie tylko znakomitym widowiskiem, ale dostarczył również wyjątkowych emocji, które pozostaną w pamięci uczestników balu na długie lata…Wjazd tortu zakończył część oficjalną, której towarzyszyły wspomnienia o tym, jak szybko minęły trzy lata nauki i pobytu w naszej szkole.

Nam pozostaje życzyć im dobrego wyboru dalszej szkoły oraz sukcesów w dalszej drodze życiowej.

Renata Piszak

Accessibility Toolbar

loading