Eliminacje powiatowe do 49. Regionalnego Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

IMG_2087

Dnia 16 maja 2017 r. w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej  odbyły się eliminacje powiatowe do 49. Regionalnego Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”. Gminę Karlino reprezentowało dwoje uczniów Zespołu Szkół w Karlinie – Mateusz Sołtysiak i Wiktoria Góralczyk. Organizatorem eliminacji była Białogardzka Biblioteka Publiczna. W kategorii „ptaki” zaprezentowało się sześcioro uczniów, jednak niezwykle milo jest nam poinformować, że powiat białogardzki podczas koszalińskiego finału relrezentować będzie wlaśnie dwoje uczniow z Zespołu Szkól w Karlinie:

  • Mateusz Sołtysiak z wierszem Wisławy Szymborskiej pt. „Identyfikacja”
  • Wiktoria Góralczyk z wierszem Juliana Tuwima pt. „Czyhanie na Boga”.

Trzymamy kciuki za tę wspaniałą utalentowaną dwójkę i życzymy powodzenia w Koszalinie 12 czerwca 2017 r. o godzinie 10:00.

loading