Gościnnie w progach Homanitu

18489724_1555303371146380_2074773580459597922_o

W ramach zajęć zawodoznawczych klasa II d gimnazjum z wychowawczynią Marzeną Czarnas odwiedziła największy zakład w gminie Karlino – Homanit.

Dzięki uprzejmości pracowników mogliśmy zobaczyć od środka zakład produkujący płyty i komponenty. Mogliśmy obserwować linie produkcyjne, hale, maszyny oraz specyfikę pracy na kilku działach. Jedno jest pewne – jadąc na wycieczkę trasą do Kołobrzegu, nie możemy nie zobaczyć tych fascynujących rzeczy,
Serdeczne podziękowania kierujemy do:
Pana Waldemara Falęckiego – pomysłodawcy wizyty, Pana Piotra Banaszka – oprowadzającego po zakładzie, Pani Anety Kanigowskiej, Pana Rafała Drabowicza, Pana Adama Kłosa oraz Pana Krzysztofa Kinera – za poświęcony czas i chęć zapoznania młodzieży z działaniami zakładu.

Więcej zdjęć na fanpage Zespołu Szkół na Facebooku.

Marzena Czarnas

loading