Młodzi zdolni!

14691913_1335599133116806_4705656441018151544_oW czwartek 20 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie odbyła się  trzecia edycja Festiwalu Talentów „Młodzi Zdolni”. Zespół Szkół w Karlinie reprezentowali uczniowie  klas trzecich gimnazjum: Karolina Wojciechowska kl. III c – wokal i Szymon Pawlik kl. III b – breakdance. Podczas festiwalu młodzież  prezentowała swoje zdolności taneczne, plastyczne, wokalne a nawet umiejętności zapaśnicze i gry na instrumencie. Poziom był bardzo wysoki, i chociaż nasi uczniowie nie zajęli niestety miejsc na podium, to zdobyli cenne doświadczenie na przyszłość. Bardzo dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Po występach amatorów festiwal uświetnił swoim krótkim wystąpieniem Krzysztof Napiórkowski – polski wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista.

Magdalena Malińska

loading