Zakończenie roku szkolnego

29 kwietnia 2016 nasi Licealiści zakończyli swoją edukację w naszej szkole. Na uroczystość przybyli nasi już teraz byli uczniowie, ich rodzice a także burmistrz Karlina. Klasa I LO wraz z uczniami gimnazjum – Szymonem Więckiem oraz Zenonem Gudanowiczem zorganizowali dla nich krótkie pożegnanie z nadzieją, że zapamiętają Zespół Szkół w Karlinie jak najlepiej. Jednym z zaplanowanych punktów był kabaret w formie godziny lekcyjnej, podczas którego uczniowie przedstawiali, jak to bywa na lekcjach. Na koniec został odtworzony film, ze zdjęciami z różnego rodzaju wydarzeń, w których uczestniczyli, co miało na celu przypomnienie im, jak ciekawie i aktywnie spędzili te 3 lata. Szkołę ukończyli również słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, czego również serdecznie wszystkim gratulujemy.

Ponieważ trwają matury, do której prawie każdy z naszych absolwentów przystąpił, życzymy im jak najlepszych wyników oraz dążenia do obranych celów w życiu dorosłym.

Karolina Bronowicka

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku:Zakończenie roku słuchaczy LOD oraz Zakończenie roku uczniów klasy III LO

Accessibility Toolbar

loading