Otrząśnij się!

Pod tym hasłem klasy szkół ponadgimnazjalnych naszego Zespołu Szkół bawiły się na tradycyjnych „Otrzęsinach” – tym razem z jabłkami w tle. Nastrój karnawałowy uzupełniły przebrania prowadzących oraz uczestników zabawy. Do zabawy zostały zaproszone klasy I LO i I ZSZ oraz klasa II ZSZ, która – w związku z niefortunnym zbiegiem okoliczności – nie mogła być przyjęta do braci uczniowskiej w ubiegłym roku szkolnym. Wśród przygotowanych i przeprowadzonych przez klasę III LO konkurencji znalazły się: „Project Catwalk”, „Śpiewać każdy może…” (u nas w wersji recytowanej), „Wyścig Szczurów”, „Spacer Farmera”, czy „Kuszenie.”

1-IMG_3744

Przedstawiciele klas biorących w zabawie wykazali się zaangażowaniem, oszałamiającymi zdolnościami manualnymi i fizycznymi oraz godną pogratulowania wiedzą o szkole i swoich wychowawcach. Czas przeznaczony na zabawę szybko minął, a niezawodna Rada Rodziców zadbała o nagrodzenie uczestników i ufundowała przepyszne torty.

2-IMG_3747

Ponieważ wszystkie klasy wzorowo wypełniły swoje zadania, zasłużyły na to, by przyjąć je do społeczności szkolnej. Z całą mocą potwierdzamy, że są godni nosić miano uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół w Karlinie i od tej pory koledzy i koleżanki z klas trzecich mają obowiązek traktować ich jako równych sobie! Gratulujemy!

Justyna Syga

Accessibility Toolbar

loading