My też graliśmy z WOŚP

logo banner KARLINODnia 10.01.2016 r – po raz kolejny nasze miasto zagrało razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i po raz kolejny nie mogło nas tam zabraknąć.  ;) … I nie zabrakło. :D

IMG_0271Zbiórkę funduszy rozpoczęliśmy już w czwartek w szkole, gdzie nasi wolontariusze zarówno z Gimnazjum jak i Liceum biegali z puszkami, rozdając serduszka każdemu darczyńcy. W tym roku zbieraliśmy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej dla seniorów. Również w niedzielę pojawiliśmy się na scenie, gdzie mogliśmy zarówno pośpiewać jak i zagrać razem z Karlińską Orkiestrą Dętą, sekcją wokalną KOK-u, zespołami Jurelus Non Stop, Tranzyt, Dixieland oraz ON-OFF. Występom, loterii fantowej oraz licytacjom towarzyszyły przejażdżki wozem strażackim, samochodami rajdowymi i gokartami i wiele innych atrakcji.

Cała zabawa, której szczytny cel został osiągnięty zakończyła się zebraniem ponad 15 000 zł oraz wypuszczeniem światełka do nieba. Dziękujemy wszystkim dobrym serduszkom, które wzięły udział w kolejnej już odsłonie WOŚP. :D

R. Piszak

loading