Wojewódzka Gala podsumowująca konkursy przedmiotowe Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

W dniu 16 czerwca 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie odbyła się Wojewódzka Gala podsumowująca konkursy przedmiotowe Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2014/2015 oraz konkursu historycznego „Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego”. Podobna uroczystość odbyła się w Szczecinie. Dyplomy i statuetki laureatom konkursów wręczyli: Prezydent Miasta Koszalina Pan Piotr Jedliński i Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty Pan Krzysztof Rembowski. Uroczystość uświetnił występ recytatorski i wokalny w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 18.

Na uroczystości dwukrotnie nagrodzony został uczeń naszej szkoły – Kacper Tyborski z klasy III A, który zdobył tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie oraz Laureata etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.

Gratulacje!!!

 

 Ireneusz Tyborski

 

loading