Szkolny Dzień Nauki – „W poszukiwaniu wiedzy”

Dnia 1 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół w Karlinie odbył się Szkolny Dzień Wiedzy zatytułowany „W poszukiwaniu wiedzy”. W różnych częściach szkoły odbywały się różne zajęcia. Panie Renata Jaguścik i Grażyna Chwieduk zorganizowały miniegzamin humanistyczny, pani Ilona Wielocha przyrodniczy, Marta Małaszyńska-Śmierciew miniegzamin matematyczny, a miniegzamin językowy zorganizowały panie Renata Piszak i Lyudmyla Zamishchak.

Przygotowane zostały również warsztaty naukowe – z matematyki przez panią Agnieszkę Szostak, z biologii – przez panią Monikę Ożóg, humanistyczne przez panią Krystynę Krasińską, a językowe przez panią Justynę Sygę i pana Norberta Potomskiego.

Dodatkowo, aby dać trochę odpocząć ciężko pracującym umysłom, w różnych miejscach szkoły urządzono dodatkowe atrakcje – „cymbergaj”, tenis stołowy oraz prezentacje uczniów, którzy byli w Warszawie.

 

 

loading