Pierwsza edycja „Karlińskich talentów”

Dnia 21 listopada 2014r odbył się w naszej szkole pokaz szkolnych talentów, podczas którego na scenie pojawiło się 30 artystów. Swój talent zaprezentowali zarówno uczniowie klas gimnazjalnych jak i Liceum w Karlinie. Na scenie pojawili się więc artyści recytujący wiersze, śpiewający, tańczący w balecie, grający na gitarze i skrzypcach, tańczący Breakdance, reprezentujący kabaret szkolny, żonglujący, oraz nasi zapaśnicy. Swój talent zaprezentował również jeden z nauczycieli p. Norbert Potomski. Pomimo stresu wszyscy uczniowie zaprezentowali się świetnie a ich występy zostały ciepło przyjęte przez publiczność.

W trakcie pokazu nie zapomnieliśmy również wspomnieć o naszych znanych absolwentach takich jak złota medalistka Polski, Europy, Świata i mistrzyni Olimpijska w boksie – Elżbieta Wójcik, złoty medalista Polski  – Mateusz Polski, mistrz Polski oraz vice mistrz Europy – Paweł Polski, brązowy medalista Polski – Radomir Obruśniak oraz znana artystka Ewa Pawlińska, która zaszczyciła nas swoją obecnością. Równolegle z występem odbywała się również akcja charytatywna, podczas której uczniowie zbierali pieniążki dla chorej Agnieszki Gawron na operację. Dzięki wspaniałomyślności oraz szczodrości naszych gości – wolontariuszom udało się zebrać aż 790 zł, za co serdecznie dziękujemy.

Na nasz pokaz przybyli liczni goście reprezentujący oświatę oraz okoliczne przedsiębiorstwa a także burmistrz naszego miasta p. Waldemar Misko. Nie zawiedli również rodzice naszych uczniów przybywając licznie całymi rodzinami. Po występie zaprosiliśmy wszystkich naszych miłych gości na skromny poczęstunek i bardzo sympatycznie spędziliśmy z nimi wspólnie czas. Mamy nadzieję, iż takie spotkania wejdą na stałe w kalendarz imprez szkolnych           i będziemy mogli się częściej spotykać w tak zacnym gronie.

( NASI ARTYŚCI Z I EDYCJI MAM TALENT).

RELACJA

Renata Piszak

Accessibility Toolbar

loading