Tydzień w słońcu gorącej Hiszpanii

W dniach 27.2-05.03 –uczennice Zespołu Szkół w Karlinie wzięły udział w kolejnym, międzynarodowym spotkaniu partnerskim w ramach projektu Erasmus +, zatytułowanego „Two faces of technology. Isolation and opportunities”, które tym razem miało miejsce w Hiszpanii.

Grafika przedstawia uczniów ZSKarlino wraz z uczniami ze szkół partnerskich w ramach projektu Erasmus+ , zwiedzających katedrę w Murcii w Hiszpanii.

Nasz pobyt w szkole rozpoczęliśmy od przepięknego apelu oraz koncertu zorganizowanego ku czci Narodu Ukraińskiego walczącego o swoją wolność. Następnie zwiedziliśmy szkołę a także wzięliśmy udział w zabawie integracyjnej oraz warsztatach na temat cyberbullyingu i innych zagrożeń związanych z Internetem. W trakcie tygodniowego pobytu w Murcii, byliśmy także na zajęciach z programowania C++ oraz nakręciliśmy filmiki oparte na naszych wpisach z bloga dotyczącego wyzwania „The week without the Internet”.

Zajęciom szkolnym towarzyszyły liczne spotkania integracyjne, wycieczka statkiem po Morzu Śródziemnym oraz zwiedzanie takich miast jak Murcia, Walencja oraz Kartaghena. Wspaniała pogoda, przesympatyczni ludzie i fantastyczna atmosfera sprawiły, iż tydzień zleciał nam bardzo szybko i żal było wracać do domu.

loading