Poznańskie i nadmorskie pyry razem… czyli my w przedsięwzięciu „Poznaj Polskę”

W dniach 08-09.12.2021r, grupa uczniów z trzecich klas Zespołu Szkół w Karlinie wzięła udział w dwudniowej wycieczce do Poznania, zorganizowanej dzięki dofinansowaniu z ministerialnego przedsięwzięcia „Poznaj Polskę”. Poważnemu zwiedzaniu zabytków narodowych, takich jak Historyczny Stary Rynek, Muzeum Sztuk Użytkowych, Etnografii, Powstania Wielkopolskiego, Bambrów czy też Ogrodu Botanicznego i Palmiarni, towarzyszyły warsztaty zatytułowane „Barwne życie fotografii”. W ramach zajęć pozaszkolnych, uczniów czekała ucieczka z Escape roomu zlokalizowanego w Szkole Magii, pranie pieniędzy i skoki w górę łóżka w Muzeum Szczęścia i Iluzji, wieczór z grami w Cybermachine, Zorro podający serniczek w Meksykanie oraz jarmark bożonarodzeniowy z karuzelami. Fajna grupa, świąteczny czas, pełno koziołków wkoło oraz liczne atrakcje sprawiły, iż wszyscy nie tylko świetnie się razem bawili ale i wrócili do domu z niezapomnianymi wrażeniami. Opiekunowie p. Renata Piszak-Walczykowska oraz p.Kevin Ćwiek byli pod wrażeniem kultury osobistej oraz zdyscyplinowania grupy, której dziękują za miłą atmosferę i ciekawie spędzone wspólnie dwa dni.
Więcej zdjęć i filmik z wyjazdu na naszej stronie Facebooka oraz #PoznajPolskę #zskarlino #karlinomamoc

Kolaż 3 zdjęć przedstawia na górze dwie klasy trzecie a i b osobno z opiekunem panem Kevinem, natomiast zdjęcie na dole pokazuje całą grupę z opiekunką panią Renatą.

Renata Piszak-Walczykowska

loading