Erasmuski z Zespołu Szkół wróciły z Włoch

W dniach 27-29.10 br., odbyła się w naszej szkole promocja projektu „Two faces of technology. Isolation and opportunities”, realizowanego wraz ze szkołami z Turcji, Włoch, Hiszpanii i Czech w ramach programu Erasmus +. Uczennice, które kilka dni temu wróciły z Włoch, opowiedziały swoim kolegom i koleżankom o swoim pobycie w miejscowości Benevento. W trakcie trzeciego już spotkania partnerskiego, wzięliśmy udział w warsztatach integracyjnych, komputerowych, informatycznych, szkoleniu dotyczącym cyberbullyingu oraz konkursie na najlepsze plakaty pod tytułem „Technological innovations” and „We have no difference”. Zajęciom w szkole towarzyszyło zwiedzanie Benevento, Neapolu, Pompei oraz Sorento. Największą niespodzianką całego pobytu, o której się dowiedzieliśmy, była wizyta u Olivandera, gdzie nie tylko mogliśmy spotkać wszystkich bohaterów Harrego Pottera, zgarnąć mapę Huncwotów, zjeść Voldemorta i tym pozostałych, ale i kupić różdżkę lub zmieniacz czasu ;D. Szczegółowe informacje znaleźć można na naszej międzynarodowej stronie projektu: https://www.facebook.com/groups/1462364587272638

Grafika zawiera dwie fotografie pokazujące uczennice promujące projekt z programu Erasmus oraz 4 fotografie przedstawiające grupkę osób, która uczestniczyła w projekcie i na tym slajdzie są one pokazane kolejno w Neapolu, Benevento, Pompejach i Sorento. Na dole slajdu znajdują się flaga Włoch, logo Erasmusa, logo naszego projektu oraz logo naszej szkoły
Grafika zawiera jedno zdjęcie uczennicy opowiadającej o projekcie oraz 4 zdjęcia z warsztatów, które odbyły się w szkole. Jedno zdjęcie przedstawia wszystkie prace plastyczne wykonane przez uczniów i umieszczone na wystawie. Na dole slajdu znajduje się flaga Włoch, logo Erasmusa, logo naszego projektu oraz logo naszej szkoły.
Grafika zawiera zdjęcie uczennicy opowiadającej o projekcie oraz pięć zdjęć z restauracji.
W środku slajdu znajdują się flaga Włoch, logo Erasmusa, logo naszego projektu oraz logo naszej szkoły.
Grafika zawiera zdjęcie uczennicy opowiadającej o projekcie, trzy zdjęcia ukazujące szkołę w Benevento oraz dwa zdjęcia grupowe, zdjęcie naszej grupy polskiej oraz zdjęcie całej grupy międzynarodowej biorącej udział w tym spotkaniu partnerskim. W środku slajdu znajdują się flaga Włoch, logo Erasmusa, logo naszego projektu oraz logo naszej szkoły.

loading