Zaproszenie dla Rodziców na Konferencję nt. szczepień

W imieniu Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty zapraszam na spotkanie w trybie on-line dla rodziców z terenu województwa zachodniopomorskiego, nt. szczepień nastolatków w wieku od 12 lat.

Konferencja odbędzie się dnia 29 czerwca br. o godz. 11.00.

Poniżej przekazuję link do rejestracji na wydarzenie:
https://forms.gle/FSMi83PRYgyZw3Sh8

Jednocześnie przypominamy o możliwości skorzystania z oferty Punktu Szczepień Powszechnych w Karlinie. Szczegółowe informacje i wskazówki zostały Państwu przesłane dziennikiem elektronicznym. Poniżej załączam kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego, który warto wypełniony zabrać ze sobą w dniu umówionego wcześniej szczepienia przekazuję raz jeszcze informację od koordynatora:

„W celu rejestracji na szczepienie prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: szczepienie.zs.karlino@wp.pl zawierającej następujące dane:
Imię i nazwisko:
PESEL:
Nr telefonu:
Na podany numer zostanie wysłana wiadomość SMS z datą i godziną szczepienia.
Prosimy również aby w dniu szczepienia posiadać wypełniony kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby małoletniej przeciw COVID-19.”

http://zskarlino.pl/wp-content/uploads/2021/06/Kwestionariusz_wstepnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_niepelnoletniej_przeciw_COVID-19_wersja_docx.pdf

Accessibility Toolbar

loading