Zajęcia praktyczne w Technikum – inaczej

W dniu 15 czerwca uczniowie naszego technikum, kształcący się na kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej, odwiedzili Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley w Koszalinie, gdzie wzięli udział w warsztatach introligatorskich, poprzedzonych wykładem nt. historii książki. Podczas wykładu można było również zobaczyć przepiękne starodruki oraz kolekcjonerskie wydania książek, a także poznać etapy powstawania ekskluzywnych kolekcji artystycznych. W przemiłej atmosferze mogliśmy również zobaczyć przepiękne eksponaty i muzealny wystrój sal oraz wejść do czarodziejskiego ogrodu prowadzonego przez państwa Ley.
Wyjazd zakończyliśmy integracyjnym spotkaniem przy pizzy.

Organizatorami wycieczki były nauczycielki przedmiotów zawodowych, Panie Renata Piszak-Walczykowska i Dorota Olszewska.

Renata Piszak-Walczykowska

Więcej zdjęć z wyjazdu znajdziecie na naszym FB.

Accessibility Toolbar

loading