Zakończenie Roku Szkolnego 2020/21 klasy maturalnej

30 kwietnia uroczyście, chociaż w reżimie sanitarnym i w mniejszych grupach, pożegnaliśmy wyjątkowy, bo pierwszy rocznik naszego Technikum. Jesteśmy dumni, że 100% uczniów kształcących się na kierunku technik mechatronik ukończyło szkołę w terminie i w takim samym składzie podejdą już w przyszłym tygodniu do egzaminów maturalnych.

Ze specjalnymi życzeniami – przekazanymi za pomocą technik na odległość, zwrócił się do naszych Absolwentów, Pan Waldemar Miśko, Burmistrz Karlina.

Kadr z życzeń Pana Burmistrza Karlina

Następnie zebrani wysłuchali Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, Darii Kozyry. Jej życzenia również zostały przygotowane w formie przekazu filmowego

Kadr z przemówienia Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

W uroczystości udział wziął Pan Piotr Woś, Zastępca Burmistrza Karlina, który wraz z wychowawcą, Panem Mirosławem Spolskim, wręczył obecnym absolwentom świadectwa ukończenia szkoły.

Na koniec wszyscy zebrani mogli obejrzeć krótki montaż ze zdjęć naszych absolwentów, który przygotował Mateusz Kozyra, z klasy IITGa.

Montaż ze zdjęć klasowych IV TM 2017-2021
Życzenia dla maturzystów od Samorządu Uczniowskiego

Absolwenci Technikum w Karlinie 2021 na długo pozostaną w naszej pamięci, bo był to wyjątkowy rocznik, nie tylko dlatego, że pierwszy. Społeczność Zespołu Szkół w Karlinie pięknie dziękuje za wyjątkową pamiątkę, jaką po sobie nam zostawili.

Pamiątkowa tablica przekazana przez Absolwentów Technikum w Karlinie 2021

Accessibility Toolbar

loading