Organizacja pracy szkoły od 27 kwietnia 2020 r.

Zgodnie z dzisiejszymi zapowiedziami Ministra Edukacji Narodowej ograniczenie w funkcjonowaniu szkoły zostanie przedłużone do 24 maja 2020 r. Ze zrozumieniem dla powagi sytuacji, ale bez entuzjazmu wszyscy przyjmujemy te decyzje.
Zatem kontynuujemy nauczanie zdalne w formule, która została wprowadzona 25 marca i w zdecydowanej większości się przyjęła.

Drodzy Uczniowie,

Przypominam o konieczności korzystania z dziennika elektronicznego i logowania się za pomocą własnych loginów (nie rodziców), gdyż to właśnie na tej podstawie możemy zweryfikować realizowanie przez Was obowiązku nauki. Dodatkowo pamiętajcie o wykonywaniu zdań przesyłanych Wam przez nauczycieli, gdyż niewątpliwie będą one miały wpływ na Wasze oceny roczne.

Dodatkową platformą, na której prowadzimy zajęcia online i możecie bezpośrednio skontaktować się z nauczycielami jest Microsoft Teams. Poniżej podaję link do filmów instruktażowych:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLztuKU0NB1iuCl8xCQJxis8IP2AP99z-4

Minister Edukacji podał też prawdopodobne terminy tegorocznych matur i egzaminów zawodowych. Poniżej zamieszczam link do komunikatów:

https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-egzaminow-2020

Życzymy Wam dużo zdrowia i wytrwałości!

Justyna Syga
Dyrektor Zespołu Szkół w Karlinie

loading