Szczęśliwej drogi już czas… – zakończenie roku szkolnego III klasy Liceum Ogólnokształcącego

Z wieloma z nich poznaliśmy się aż sześć lat temu. Ten czas minął szybko zarówno nam, jak i im… Dni, tygodnie, miesiące i lata mijały tak szybko, że wreszcie 27 kwietnia 2018 roku przyszło nam pożegnać uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego. Uroczyste zakończenie roku rozpoczęło się o 8:30. Wśród gości nie zabrakło kilkorga rodziców, zastępcy burmistrza – Piotra Wosia, grona pedagogicznego i dyrekcji. Uczennice klasy II c gimnazjum przygotowały na tę okazję występ kabaretowy o tematyce szkolnej, a absolwenci we wzruszających słowach pożegnali się ze swoją szkołą i nauczycielami. Wychowawczyni klasy III LO także pożegnała swoich uczniów i rozdała świadectwa. Dyrektor Zbigniew Pawlik przy pomocy prezentacji multimedialnej (link zamieszczamy poniżej) przypomniał ścieżkę kariery uczniów naszego liceum.

Prezentacja na zakończenie roku szkolnego klasy III LO

Naszym wspaniałym Absolwentom życzymy powodzenia we wszystkich aspektach życia, a przede wszystkim – w najbliższym czasie – wzorowego zdania matury!

loading