Zostań Aniołem Stróżem! Pomóż innym!

anio_sko_thumbZapraszam do Akcji „Wylosuj Anioła” dla dzieci na onkologii. Chodzi o napisanie kartek dla chorego dziecka z życzeniami zdrowia. Warto spróbować wesprzeć dziecko, nawet duchowo. Można zrobić karteczki lub napisać na kupionych laurkach kilka słów dla dziecka, przebywającego na oddziale onkologii. Dzieci tam leczą się przez wielu lat. Można i warto napisać życzenia zdrowia i kilka słów o sobie. Można zostać takim Aniołem Stróżem dla dziecka, zostawić swój telefon, lub e-mail. Może Dziecko odezwie się, może będzie chciał/chciała pogadać lub coś napisać? Dziecko będzie losowało takie kartki, więc od razu trzeba zaznaczyć do kogo jest adresowana dla dziewczynki czy chłopca, żeby każde dziecko mogło wylosować swojego „Anioła”. A „Anioł” jest zobowiązany do modlitwy za to dziecko i kontakt w razie potrzeby z dzieckiem.

Kartki proszę przynosić do p. Agnieszki Turowskiej-Walczak. Termin do połowy października. Im więcej kartek zbierzemy tym więcej uśmiechów wywołamy na twarzach dzieci!

 Z góry dziękuję za udział w akcji!

Agnieszka Turowska-Walczak

Accessibility Toolbar

loading