Dziękujemy

kwiatyKolejny rok szkolny za nami i kolejne roczniki naszych uczniów opuściły mury naszej szkoły. Wspomnienia, nagrody, podarunki i pożegnania uczniów oraz ich rodziców, a także miłe słowa zawsze towarzyszą takim chwilom wywołując uśmiech na twarzy wszystkich członków społeczności szkolnej.

Pamiętając o tym, chcielibyśmy serdecznie podziękować wam za pomoc i wsparcie w naszej pracy oraz za to, iż jesteście z nami przez cały czas.

Dziękujemy również lokalnym władzom oraz okolicznym pracodawcom a także wszystkim, którzy byli z nami i  ponownie zapraszamy was do współpracy i uczestnictwa we wszystkich uroczystościach w kolejnym roku szkolnym.

                       Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja, Grono Nauczycielskie oraz pracownicy Administracji i Obsługi Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcącego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Karlinie

loading