Piłka nożna? Mamy się czym pochwalić !

2Dnia 17 maja 2016 odbył się w Sianowie mecz o Mistrzostwo Ligi KOZPN w Grupie Młodzik Starszy, podczas którego  podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza rozegrali mecz wyjazdowy z trzecią drużyną z grupy, tj. Sianowską Akademią Sportu. Spotkanie zakończyło się 6:2 dla Karlina i tym samym – nasza drużyna zapewniła sobie Mistrzostwo Grupy.

Zaraz po panach – zwycięstwo odniosły nasze panie z Gimnazjum (rocznik 2000-2002), które wzięły udział jako Mistrzynie Powiatu Białogardzkiego w rozgrywkach w Koszalinie,  zajmując I miejsce w turnieju. W finale zagrały z gimnazjum z Manowa i wygrały spotkanie 2:0.

W środę 18 maja 2016 w Koszalinie odbyła się Gimnazjada, czyli piłkarskie spotkania chłopców z Gimnazjum. Nasi chłopcy – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza zajęli II miejsce w w turnieju i tym samym z drugiego miejsca awansowali do kolejnego etapu rozgrywek.

Gratulujemy naszym sportowcom

Accessibility Toolbar

loading