„Biblioteka inspiruje” – spotkanie w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej im. Z. Nałkowskiej w Karlinie

Właśnie zakończyła się XIII edycja programu Tydzień Bibliotek, której celem było między innymi podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia i edukacji. Biblioteki nie tylko inspirują poprzez oferowany księgozbiór, ale także zapraszają na spotkania z niezwykłymi osobami. Dlatego też z wielkim entuzjazmem młodzież ponadgimnazjalna z naszego Zespołu Szkół przyjęła zaproszenie Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej im. Z. Nałkowskiej w Karlinie do udziału w spotkaniu z pasjonatem podróży do egzotycznych miejsc panem Grzegorzem Pietrzykowskim. Pan Grzegorz zachęcał naszą młodzież do poszukiwania swoich pasji i przekuwania ich w przyszłe zawody. W związku z tym, że w dzieciństwie dużo czytał o podróżach do dalekich krajów, postanowił połączyć swoją pasję z wykonywanym zawodem. Dowiedzieliśmy się o wymaganiach oraz sprzęcie niezbędnym do nurkowania oraz o możliwościach zatrudnienia, jakie dają zdobyte na tym polu doświadczenia  i uprawnienia.

loading