Przygotowania do Dnia Ziemi rozpoczęte… :D

DSCN5269Przed nami przygotowania do kolejnych obchodów Światowego Dnia Ziemi 2016, których finał odbędzie w dniu 24 kwietnia 2016r. Dzień Ziemi – to nazwa akcji prowadzonych corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie oraz uświadomienie mieszkańcom ziemi jak kruchy jest ekosystem naszej planety. Na obchody składa się zwykle wiele wydarzeń organizowanych przez różnorodne instytucje – do których należy również nasza szkoła.

DSCN5273Jak co roku przygotowania do tego dnia zaczęliśmy więc od posprzątania swojego podwórka, do któregoż to zadania zgłosili się na ochotnika uczniowie klasy II d. Aby pokazać innym, iż to zacne zadanie zostało wykonane solidnie, udokumentowali swoją pracę zdjęciami wykonanymi z lekkim przymrużeniem oka. Gdy podwórko zabłysło czystością, zadowoleni z wyników uczniowie posłusznie zameldowali wykonanie zadania – oferując swoje usługi na przyszłość. :D

R. Piszak

 

loading