Przyłączyliśmy się do akcji „Dopalacze kradną życie”

dopDnia 28.01.2016r odbył się w naszej szkole pokaz prac wykonanych przez uczniów w ramach projektu edukacyjnego. Temat tegorocznych prac nawiązywał do ogólnopolskiej akcji profilaktycznej ‘Dopalacze kradną życie”. Uczniowie klas trzecich gimnazjum – zaprezentowali wykonane przez siebie artykuły, plakaty, albumy, filmy i prezentacje multimedialne. W skład prezentacji wszedł również turniej skoku wzwyż, którego celem było pokazanie alternatywy dla innych niebezpiecznych „odlotów” oraz promowanie aktywnego stylu życia. Podsumowaniem projektu będzie wywiad z panią Jolantą Marszał zajmującą się profilaktyką i terapią uzależnień, który odbędzie się 15.02.2016r .

R. Piszak

Artykuły napisane przez naszych uczniów: Niegro+¦ne dopalacze! oraz Uwaga! Dopalacze!

loading