Gimnazjada

1Dnia 8 października 2015 odbyły się na boiskach przy stadionie miejskim w Karlinie – Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej „Gimnazjada”. Gospodarzem mistrzostw był Zespół Szkół w Karlinie, który zaprosił do rozgrywek łącznie 8 szkół. Pomimo chłodnej pogody, duch sportowy oraz wspaniały doping towarzyszył wszystkim zawodnikom do końca.

2Turniej rozegrano z podziałem na dziewczęta i chłopców, równolegle na trzech boiskach. W drużynie dziewcząt zagrały trzy szkoły. Pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajęło Karlino, drugie Pomianowo a trzecie – Białogard.

W grupie chłopców zagrało 8 drużyn reprezentujących 8 szkół. W ostatecznej punktacji, również tu Karliniacy zajęli I miejsce. Na drugim uplasowała się szkoła z Pomianowa, na trzecim ze Stanomina.

Wszystkim sportowcom gratulujemy i dziękujemy za wrażenia.

R. Piszak

loading