Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego

Pożegnaliśmy ten wyjątkowy rok szkolny. Cieszymy się ze wszystkich sukcesów naszych Uczniów i dziękujemy, że dzielnie stawili czoła wyzwaniom. 
Dziękuję Uczniom i Rodzicom, którzy nas wspierali w tym trudnym czasie. Szczególne podziękowania dla Rady Rodziców, która pomimo ograniczonych funduszy oraz innych utrudnień włączyła się w szkolne imprezy (Dzień Dziecka, Otrzęsiny), a także ufundowała bony podarunkowe dla wyróżnionych uczniów. 
Dziękuję Nauczycielom i Pracownikom administracji i obsługi za ich wysiłek, by ten organizm szkolny sprawnie funkcjonował pomimo utrudnień.  

Koniec roku to czas podsumowań, wyróżnień dla najpracowitszych uczniów, a także konkursów i projektów, które staraliśmy się wdrażać. Uczniowie uczestniczący w wymianie w ramach Erasmus otrzymali swoje certyfikaty uczestnictwa.  Najzdolniejsi przyszli mechatronicy z klasy I i II otrzymali upominki od Firmy Korpo.  

Gratuluję naszym dzisiejszym Absolwentom, którzy ukończyli dziś szkołę i wkrótce podejdą do swoich egzaminów zawodowych! To już kolejny rocznik Branżowej Szkoły I stopnia… Trzymamy kciuki za egzaminy, życzymy powodzenia przy podejmowaniu kolejnych wyborów życiowych, a tych którzy nadal chcą się kształcić zapraszamy do naszego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. 

Życzę, by czas wakacji był wolny od wszelkich trosk, pełen słońca i radości, ale przede wszystkim niech towarzyszy Wam, drodzy Uczniowie zdrowy rozsądek, by był to czas spędzony bezpiecznie gdziekolwiek będziecie! Do zobaczenia!   

Na naszym szkolnym FB znajdziecie galerię zdjęć z dzisiejszego wydarzenia. 

Justyna Syga

W załączeniu listy od Ministra Edukacji Narodowej oraz Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Zachęcam do lektury. 

loading