ERASMUS+ ONLINE: „Quarantine Lifestyle with Technology”

Grupa uczniów uczestniczących w projekcie „Two Faces of Technology. Isolation and Opportunities” przez ostatnie przeniosła swoją aktywność do sieci. Były to niezwykle pracowite dla nich dni, gdyż pod kierunkiem pani Renaty Piszak-Walczykowskiej realizowali, jako zadanie projektowe, film pod tytułem: „Quarantine Lifestyle with Technology.”

 Efektami ich pracy mogliśmy pochwalić się na kolejnym naszym międzynarodowym spotkaniu projektowym. 11 grudnia 2020r. w godzinach późno popołudniowych spotkaliśmy się na jednej z platform i mieliśmy okazję uczestniczyć we wspólnej projekcji. Reprezentanci wszystkich krajów partnerskich przygotowali krótkie filmy i montaże, pokazujące jak młodzież radzi sobie z narzuconymi obostrzeniami i izolacją, a także w jaki sposób technologia towarzyszy im na co dzień. Dzięki dyskusji, która nastąpiła po projekcji, mogliśmy poznać problemy, z jakimi borykali się twórcy.

Nauczyciele podzielili się informacjami na temat aktualnej sytuacji w krajach partnerskich, a także wymienili doświadczeniami z zakresu nauczania zdalnego i hybrydowego.

Niezwykle wartościowe spotkanie, które kolejny raz ukazało świetne umiejętności młodzieży – zarówno technologiczne, jak i językowe. Jeżeli jesteście ciekawi efektów zapraszamy na stronę internetową naszego projektu oraz nasze profile społecznościowe!

Ilustracja przedstawia wizerunki uczestników spotkania online w ramach projektu podczas prezentacji filmów
Ilustracja przedstawia uczestników spotkania online podczas prezentacji filmów

Accessibility Toolbar

loading