Komunikat Ministra Edukacji Narodowej dotyczący praktyk zawodowych młodocianych pracowników

Zgodnie z dzisiejszym komunikatem MEN (z 25 czerwca 2020r.) od poniedziałku 29 czerwca 2020r. uczniowie wszystkich klas Branżowej Szkoły I stopnia mają obowiązek wrócić do realizowania praktycznej nauki zawodu u pracodawców. Niestety nie ma jeszcze opublikowanych aktów wykonawczych, gdzie może to być szczegółowo uregulowane, dlatego zachęcamy do śledzenia strony Ministerstwa oraz naszej strony internetowej.

Uczniowie BSI – proszę pilnie skontaktować się ze swoimi pracodawcami, w celu ustalenia zasad powrotu do realizowania praktycznej nauki zawodu. Pamiętajcie również o ciągłym zachowaniu reżimu sanitarnego oraz zasad dystansu społecznego.

Poniżej załączam link do komunikatu MEN.

https://www.gov.pl/web/edukacja/przywrocenie-zajec-praktycznych-u-pracodawcow-dla-uczniow-branzowych-szkol-i-stopnia-bedacych-mlodocianymi-pracownikami

Justyna Syga

loading