Organizacja Zakończenia Roku Szkolnego 2019/20

AKTUALIZACJA 25.06.2020!

Kochani Uczniowie!

Wierzymy, że jeszcze będziemy mieli wiele okazji do wspólnego świętowania, ale w tym roku szkolnym jego zakończenie niestety będzie inne. Chciałabym jednak, abyście mogli spotkać się z Waszymi wychowawcami z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, do których już przywykliście.
Poniżej przedstawiam harmonogram spotkań zespołów klasowych w dniu 26 czerwca 2020r. Bardzo proszę przestrzegać godzin przyjścia oraz wyznaczonych wejść do szkoły. W szkole oraz w jej pobliżu obowiązuje zakaz gromadzenia się.

W związku z organizacją egzaminów zawodowych wymuszających ograniczenie działalności szkolnego sekretariatu w dniach 22.06-02.07 – wszelkie pilne sprawy do załatwienia w sekretariacie proszę wcześniej umawiać telefonicznie.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z WYCHOWAWCAMI / ROZDANIE ŚWIADECTW

Godzinabiałe drzwi na wprost sekretariatu/
sala nr 3
  główne wejście
sala nr 5
wejście od strony boiska /internat/
sala rysunku technicznego
 
9:001 TM a1 TM b1 TG a
10:002 BSI1 TG b3 BSI
11:001 BSI b3 TM / 1 BSIa2 TM
  

UWAGA! Klasa I BSIc, III TM oraz uczniowie, którzy nie odbiorą świadectw w dniu 26 czerwca 2020, będą mieli taką możliwość na spotkaniach z wychowawcami we wrześniu 2020.

Przypominam o zachowaniu zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią- obowiązują takie same procedury, jak podczas konsultacji, czy egzaminów. Poniżej przypominam najważniejsze zasady.

1. Do szkoły może przyjść uczeń zdrowy, bez objawów sugerujących chorobę zakaźną, nie objęty kwarantanną, który w ciągu ostatnich 14 dni nie miał kontaktu z osobą chorą na COVID, lub objętą obowiązkiem kwarantanny

2. W szkole obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa – maseczka/przyłbica

3. Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce.

4. Przed wejściem do szkoły oraz po wejściu do niej należy zachować dystans min. 1,5m od innych osób, unikamy podawania rąk na powitanie

5. Wychowawcy wręczają świadectwa w rękawiczkach

6. Przed i po spotkaniu z wychowawcą  nie wolno gromadzić się, należy udać się do domu zachowując zasady dystansu społecznego.

Zadbajmy, aby było naprawdę bezpiecznie.

Justyna Syga

loading