Zmiany w organizacji pracy szkoły od 25 maja 2020 roku

Drodzy Rodzice, Uczniowie oraz Absolwenci,

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej następuje stopniowe wznawianie pracy szkół i placówek oświatowych. Najważniejsze zmiany, które dotyczą bezpośrednio naszej szkoły to możliwość prowadzenia konsultacji dla absolwentów przygotowujących się do egzaminu maturalnego oraz realizowania praktyk zawodowych dla uczniów klasy trzeciej technikum od 25 maja. Od 01 czerwca będą również możliwe konsultacje dla uczniów ze wszystkich klas.

W kolejnych dniach będziemy Państwa informować o szczegółowych rozwiązaniach wprowadzonych w naszej szkole.

Poniżej przekazuję link do informacji na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej

https://www.gov.pl/web/edukacja/co-ze-szkolami-do-wakacji

Justyna Syga

loading