Informacja dla Słuchaczy Liceum dla Dorosłych w Karlinie

W związku z ograniczeniem funkcjonowania szkoły oraz przejściem na kształcenie z wykorzystaniem narzędzi do nauki zdalnej uprzejmie informuję, że zaplanowane na najbliższy zjazd (3 – 4 kwietnia) egzaminy zostają przeniesione na 17 – 18 kwietnia. Proszę analizować przesyłane przez nauczycieli materiały i na bieżąco wykonywać zalecane prace. W związku z rozważaniem różnych wariantów, w tym egzaminów za pomocą narzędzi do kształcenia na odległość wdrażamy usługę Microsoft Teams, z której również Państwo będziecie mogli skorzystać. O szczegółach będziemy Państwa informować.

Wkrótce przedstawię Państwu informację na temat sposobu zorganizowania sesji egzaminacyjnej w bieżącym semestrze. Zakończenie zajęć dydaktycznych dla Państwa semestru nie ulegnie zmianie i odbędzie 26 kwietnia 2020.

Postaramy się znaleźć najlepsze i najwygodniejsze dla Państwa rozwiązania. 

Jeżeli chodzi o egzamin maturalny, to proszę na bieżąco śledzić naszą stronę internetową, gdzie publikujemy oficjalne stanowiska MEN i CKE. Nie ma na razie decyzji odnośnie zmiany zasad zdawania lub  przesunięcia terminu. Zachęcam do skorzystania z formy ćwiczeniowej zaproponowanej przez MEN i CKE – matury próbnej, która będzie miała miejsce w bieżącym tygodniu.

W razie Państwa pytań lub wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

pozdrawiam
Justyna Syga
Dyrektor Zespołu Szkół w Karlinie

loading