Zakończyliśmy I semestr

Kiedy we wrześniu przychodzimy na rozpoczęcie roku szkolnego, wydaje nam się, że do następnych wakacji minie bardzo dużo czasu. Tymczasem miesiąc mija za miesiącem i ani się spostrzegliśmy, a pierwszy semestr nauki właśnie się skończył.

Zanim jednak wszyscy wybierzemy się na dwutygodniowy – zasłużony – wypoczynek, podsumowujemy, co udało nam się osiągnąć przez tych kilka miesięcy pierwszego semestru.

Dnia 22 stycznia pani wicedyrektor Justyna Syga zebrała uczniów na podsumowującym apelu, podczas którego opowiedziała o wszystkich wydarzeniach, jakie miały miejsce od września do stycznia. Wspominała wyjazdy do kina, wybory do samorządu uczniowskiego, Przegląd Piosenki Prawdziwej, wyjścia do muzeum, udział w obchodach  stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, udział w obchodach świąt państwowych i akcjach charytatywnych.

Na koniec przedstawione zostały również wyniki klasyfikacji.

Wszystko, o czym mówiła pani wicedyrektor, było przedstawione w prezentacji multimedialnej autorstwa pani Renaty Piszak-Walczykowskiej, którą załączamy.

Prezentacja podsumowująca semestr

Podsumowaniem apelu była pogadanka na temat bezpieczeństwa w czasie ferii. Pani wicedyrektor przypomniała uczniom, jak zachowywać się w czasie przerwy zimowej, aby ten czas minął bezpiecznie.

Dziękujemy za udaną pierwszą połowę roku szkolnego i trzymamy kciuki za powodzenia w kolejnych miesiącach!

loading