↑ Powrót do Nasza szkoła

Nieobecni nauczyciele

Rok szkolny 2017/2018

Uczniowie z Karlina, mający pierwszą lub ostatnią lekcję z nieobecnym nauczycielem, mogą przyjść odpowiednio później do szkoły lub wyjść wcześniej do domu (oczywiście jeśli nie ustalono innych zastępstw). Osoby dojeżdżające pozostają w tym czasie na świetlicy szkolnej.

PROSZĘ NA BIEŻĄCO KONTROLOWAĆ ZMIANY, W PRZEDDZIEŃ OBECNOŚCI W SZKOLE

PIĄTEK 15.06.2018r.

Jan Korzeniowski
Lp. klasa zastępstwo
3. III BD G. Kotlęga
4. II AB M. Czarnas
5. II LO/IIIZSZ świetlica

 

Renata Piszak-Walczykowska
Lp. klasa zastępstwo
3. II LO ks. T. Kmiecik (z 7 lekcji)
4. III B L. Zamiszczak (cała klasa)
6. III C m-dom/w-świetlica

 

Grażyna Chwieduk
Lp. klasa zastępstwo
2. II C wycieczka
3. III ZSZ Z. Pawlik
6. II A G. Kotlęga

 

Dorota Muszyńska
Lp. klasa zastępstwo
1. świetlica wg planu
2. III C ks. T. Kmiecik (z 5 lekcji)

IIIc – na piątej lekcji WOS z 7 lekcji

 


CZWARTEK 14.06.2018r.

Jan Korzeniowski
Lp. klasa zastępstwo
4. IBSI/ITM Z. Pawlik
5. III AC pedagog
6. II LO/IIIZSZ m-dom/w-świetlica
7.

 

Renata Piszak-Walczykowska
Lp. klasa zastępstwo
1. II AB m-dom/w-świetlica
2. III C p. D. Muszyńska (z piątku)
3. III B L. Zamiszczak (cała klasa)

 

Krystyna Krasińska
Lp. klasa zastępstwo
1. II LO R. Jaguścik-Rudnicka
2. II LO R. Jaguścik-Rudnicka
5. I TM A. Kaszuba
6. I TM A. Kaszuba

ŚRODA 13.06.2018r.

Jan Korzeniowski
Lp. klasa zastępstwo
4. III BD M. Spolski
5. II AB D. Muszyńska
6. III AC M. Sochacka
7. IBSI/ITM m-dom/w-świetlica

 

Renata Piszak-Walczykowska
Lp. klasa zastępstwo
1. I BSI m-dom/w-świetlica
2. III B pedagog
3. III C A. Tarnionek (z 7 lekcji)

klasa III C kończy po 6 lekcji

4. II AB pedagog
5. II LO J. Syga (pp z 1 lekcji)

 

Krystyna Krasińska
Lp. klasa zastępstwo
3. II LO A. Kaszuba
4. II LO A. Kaszuba
5. I TM A. Kaszuba

 

WTOREK 12.06.2018r.

Jan Korzeniowski
Lp. klasa zastępstwo
4. IBSI/ITM I BSI – J. Syga (j. branżowy z 8 lekcji)

I TM – ks. T. Kmiecik (z 8 lekcji)

5. III BD p. N. Potomski
6. II AB p. A. Rusiecka
7. III AC III A – A. Tarnionek (z 8 lekcji)

III C – p. I. Tyborski

 

Mirosław Spolski
Lp. Klasa zastępstwo
2. II ZSZ Z. Pawlik
3. II ZSZ J. Syga (pp z poniedziałku ;))
4. IBSI/ITM I BSI – J. Syga (j. branżowy z 8 lekcji)

I TM – ks. T. Kmiecik (z 8 lekcji)

5. II C p. Z. Pawlik (z piątku)
6. II D p. M. Ożóg
7. III AC III A –  A. Tarnionek (z 8 lekcji)

III C – p. I. Tyborski

 

Renata Piszak-Walczykowska
Lp. klasa zastępstwo
3. II LO Świetlica ;)
5. I TM J. Syga (pp)
6. III B pedagog
8. II B L. Zamiszczak

 

Krystyna Krasińska
Lp. klasa zastępstwo
1. II LO A. Kaszuba
5. II LO A. Kaszuba

 


 

PONIEDZIAŁEK 11.06.2018r.

Krystyna Krasińska
Lp. klasa zastępstwo
1. II LO R. Jaguścik-Rudnicka
2. II LO A. Kaszuba
4. I TM A. Kaszuba
5. I TM A. Kaszuba

 

Jan Korzeniowski
Lp. klasa zastępstwo
4. III BD M. Czarnas
5. II AB M. Spolski
6. III AC M. Sochacka

 

Renata Jaguścik-Rudnicka
Lp. klasa zastępstwo
3. III A L. Zamiszczak
5. III D M. Czarnas
6. II ZSZ świetlica
7. III C m-dom/w-świetlica

 

Renata Piszak-Walczykowska
Lp. klasa zastępstwo
2. III B L. Zamiszczak
3. III C pedagog
4. I TM świetlica ;)
5. II LO świetlica ;)
6. IIA/IIB pedagog

 

Justyna Syga
Lp. klasa zastępstwo
2. II ZSZ Z. Pawlik

 

PIĄTEK 08.06.2018r.

Jan Korzeniowski
Lp. klasa zastępstwo
3. III BD E. Mrunowska
4. II AB M. Spolski
5. II LO / III ZSZ świetlica

 

Marzena Czarnas
Lp. klasa zastępstwo
1-4 wg planu
5. II C Z.Pawlik (z 7.lekcji) klasa II c kończy po 6 lekcji
6. III D R. Jaguścik-Rudnicka
7. III C m-dom/w- świetlica

 

CZWARTEK 07.06.2018r.

Krystyna Krasińska
Lp. klasa zastępstwo
1.-2. II LO R. Jaguścik-Rudnicka
4. I TM A. Kaszuba
5. I TM A. Kaszuba

 

Jan Korzeniowski
Lp. klasa zastępstwo
4. I BSI/I TM świetlica
5. III AC B. Kadłubowska
6 – 7 II LO / III ZSZ m-dom/w- świetlica

 

ŚRODA 06.06.2018r.

Krystyna Krasińska
Lp. klasa zastępstwo
3. II LO A. Kaszuba
4. II LO A. Kaszuba
5. I TM A. Kaszuba

 

Jan Korzeniowski
Lp. klasa zastępstwo
4. III BD M. Spolski
5. II AB D. Muszyńska
6. III AC M. Sochacka
7. I BSI/I TM m-dom/w-świetlica

WTOREK 05.06.2018r.

Krystyna Krasińska
Lp. klasa zastępstwo
1. II LO A. Kaszuba
5. II LO A. Kaszuba

 

Jan Korzeniowski
Lp. klasa zastępstwo
4. I TM świetlica
5. III BD N. Potomski
6. II AB A. Rusiecka
7. III AC świetlica

 

PONIEDZIAŁEK 04.06.2018r.

Jan Korzeniowski
Lp. klasa zastępstwo
4. III BD cała klasa
5. II AB M. Spolski
6. III AC M. Sochacka

 

Krystyna Krasińska
Lp. klasa zastępstwo
1. II LO R. Jaguścik-Rudnicka
2. II LO R. Jaguścik-Rudnicka
3. I TM A. Kaszuba

 

loading