Powrót do Nasza szkoła

Kadra

Dyrektor szkoły: Justyna Syga (język angielski)

Wicedyrektor szkoły: Maryla Sochacka (wychowanie fizyczne)

Błażejewski Andrzejprzedmioty zawodowe TM
Chwieduk Grażynajęzyk polski, wychowawca klasy 3 TG a
Czarnas MarzenaWOS, BHP, biologia, wychowawca klasy 3 TM b, 3 BSI
wychowawca w internacie
Ćwiek Kevinprzedmioty zawodowe TG
Jaguścik-Rudnicka Renatajęzyk polski
Jakubowska Martajęzyk polski, logopedia
Kadłubowska Beatafizyka, przedmioty zawodowe TM, wychowawca klasy 3 BSI b
Kapela Annazajęcia rewalidacyjne
Korzeniowski Janwychowanie fizyczne
Traczyk Dominikawychowawca w internacie, zajęcia rewalidacyjne, nauczyciel wspomagający
Majszewska Katarzyna wychowawca w internacie
Malińska Magdalenapedagog szkolny, doradztwo zawodowe, wychowawca klasy 2 BSI
Małaszyńska-Śmierciew Martainformatyka, EDB, matematyka, rysunek techniczny, wychowawca klasy 2 TM
Marunowska Emiliamatematyka, wychowawca klasy 4 TM
Niedzielska Elżbieta język niemiecki
Olszewska Dorotanauczyciel przedmiotów zawodowych TG, plastyka, wych. w internacie
Piszak-Walczykowska Renatajęzyk angielski, wychowawca klasy 3 TG b
Rusiecka Annachemia, geografia, wychowawca w internacie, wychowawca klasy 2 TG, 1 TG
Rataj Dariuszreligia
Sędłak Katarzynapodstawy przedsiębiorczości, wychowawca w internacie
Spolska Marzena wychowanie fizyczne
Spolski Mirosławwychowanie fizyczne, wychowawca klasy 1 BSI, wych. w internacie
Stefańska Małgorzata  wychowawca w internacie
Szwiec Karolinawychowawca w internacie
Tyborski Ireneuszhistoria, historia i społeczeństwo, WOS, wychowawca klasy 3 TM a, wychowawca w internacie
Walczykowski Wojciech projektowanie graficzne, matematyka
Wierzbicki Dariuszprzedmioty zawodowe TM, wychowawca w internacie
Wojciechowski Dariuszwychowawca w internacie
Zalewski Krystian przedmioty zawodowe TG
Zamiszczak Ludmyłajęzyk niemiecki, język angielski, wychowawca klasy 1 TM
Znaczko Pawełprzedmioty zawodowe TM
Żądkowski Mariuszprzedmioty zawodowe TM

Biblioteka
Grażyna Chwieduk

Sekretariat
sekretarz Marta Makaroyj

Obsługa
Violetta Kosińska
Karolina Koszałka
Sławomir Senkowski
Angelika Bagińska
Joanna Falborska

Portierzy
Rafał Kolicki

loading