Powrót do I_BSIb

Podstawy Przedsiębiorczości

Drodzy Uczniowie, przesyłam Wam konspekt lekcji – temat: Rynek ubezpieczeń. Po zapoznaniu się z treścią proszę o odrobienie pracy domowej.  Zadaniem Waszym jest rozwiązanie jednego spośród dwóch zadań. Proszę o przesłanie odpowiedzi  na adres k.sedlak@wp.pl.   Proszę również do mnie pisać w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Zadanie 1 Wyszukaj i porównaj trzy oferty ubezpieczenia komunikacyjnego (OC i AC) samochodu, który chciałbyś posiadać w przyszłości. W porównaniu uwzględnij: zakres ochrony, sumę ubezpieczenia, wysokość składki. Wybierz najkorzystniejszą ofertę. Uzasadnij swój wybór.

Zadanie 2 Wybierz dwie oferty ubezpieczenia mieszkania o takich samych sumach ubezpieczenia. Porównaj je pod względem zakresu ochrony oraz wysokości składki. Wybierz korzystniejszą ofertę. Uzasadnij swój wybór.

Termin wykonania zadania – 22.03.br. Przypominam, że jestem do Waszej dyspozycji pod wskazanym adresem mailowy.

Katarzyna Sędłak

Drodzy Uczniowie, przedstawiam Wam kolejny temat – System podatkowy w Polsce. Po zapoznaniu się z treścią proszę o odrobienie pracy domowej (termin 23.03. poniedziałek). Treść zadania do wykonania znajdziecie na końcu opracowanego tematu. Jeszcze raz proszę Was abyście w razie pytań i wątpliwości skorzystali z mojego adresu k.sedlak@wp.pl. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Pozostaję do Waszej dyspozycji.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam
Katarzyna Sędłak

Materiały na zajęcia według tymczasowego planu lekcji od 25.03.2020r.

loading