Powrót do I_TMa

PTiKM

Drodzy Rodzice i uczniowie

W związku z koniecznością pozostania w domu proszę o wykorzystanie tego czasu na utrwalenie wiadomości z PTiKM. Do tego celu proszę wykorzystać film na yt „Wiercenie w metalu. Stali nierdzewnej, czarnej, w garażu, warsztacie samochodowym.” https://www.youtube.com/watch?v=ISTlKtaUa9Q . Na podstawie filmu proszę odpowiedzieć na pytanie: dlaczego wiertła, które wykorzystywaliśmy na lekcji miały powłokę w kolorze złota?
Z wykonanej pracy można zrobić skan lub zdjęcie i przesłać, podając w tytule (koniecznie w podanej kolejności): klasę, nazwisko i imię na adres: fizyka0101@wp.pl.

W razie pytań proszę pisać.
Beata Kadłubowska

Ciąg dalszy powtórzenia. Polecam szczególnie uczniom, którzy mieli problemy z odczytaniem wartości pomiar wykonywanego za pomocą suwmiarki i mikrometru. Poćwiczcie i utrwalcie swoje umiejętności: https://www.vascak.cz/data/android/physicsatschool/template.php?s=mech_posuvka&l=plhttps://www.vascak.cz/data/android/physicsatschool/template.php?s=mech_mikrometr&l=pl
Dajcie znać, czy animacja działała. W razie pytań proszę pisać na adres: fizyka0101@wp.pl podając w tytule (koniecznie w podanej kolejności): klasę, nazwisko i imię.

Beata Kadłubowska

Materiały na zajęcia według tymczasowego planu lekcji od dnia 25.03.2020r.

loading