«

»

gru 22

Świątecznie

Apel o zwyczajach bożonarodzeniowych w wykonaniu klas 3 B i 3C pod opieką pani Renaty Jaguścik-Rudnickiej i pani Beaty Kadłubowskiej. Było wesoło, kolędowo i historycznie. Pan dyrektor Zbigniew Pawlik apelował o bezpieczne świętowanie i złożył wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne. Do zobaczenia w 2018 r.!

Norbert Potomski

Trochę inaczej postanowili ten przyjemny zwyczaj zaakcentować uczniowie klasy 3 D gimnazjum z wych. Marzeną Czarnas.
Młodzież zamiast obdarowywać się symbolicznymi, świątecznymi upominkami podjęła decyzję, że tym razem zakupi prezent nie dla siebie – Miśki pocieszanki.
Miśki – pocieszanki zostały przekazane dla stacji Pogotowania Ratunkowego w Białogardzie, by w przykrych dla małych ofiar wypadków chwilach, stały się czymś miłym choć na moment. Pozwoliły zapomnieć o bólu i strachu.
Warto również nadmienić, że zakupione maskotki wspomogły również Fundację Dajemy Dzieciom Siłę – Smyk.

wych. M. Czarnas

loading