Eliminacje gminne do 47. Regionalnego Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

28 kwietnia 2015 w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Karlinie odbyły się gminne eliminacje do Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”. Zespół Szkół w Karlinie reprezentowało sześcioro uczniów gimnazjum:

  • Wiktoria Góralczyk – 1 d
  • Jasmina Abbas – 2 a
  • Joanna Pluta – 3 a
  • Michał Szulc – 3 a
  • Karolina Bronowicka – 3 c
  • Sara Drabowicz – 3 c

Uczniowie prezentowali dwa utwory – dwa wiersze lub wiersz i fragment prozy, komisja konkursowa miała naprawdę trudne zadanie, ale w wyniku ich obrad do powiatowych eliminacji zakwalifikowali się: Michał Szulc oraz Wiktoria Góralczyk – trzymamy za nich kciuki na kolejnych etapach!

 

loading