Wiedza jest praktyczna

„Wiedza jest praktyczna” – pod tym hasłem Politechnika Koszalińska zaprosiła do swojego kampusu 5. marca 2015 r. na dzień otwarty. Nasi licealiści skorzystali z zaproszenia i mogli zapoznać się z aktualną ofertą dydaktyczną poszczególnych wydziałów oraz zasięgnąć informacji na temat sposobu rekrutacji oraz wymaganiach i oczekiwaniach stawianych przed przyszłymi studentami. Ponadto mieliśmy okazję uczestniczyć w wykładach na temat oszczędzania i reklamy oraz warsztatach dziennikarskich, a także zwiedzać poszczególne pracownie i spotkać się z aktualnymi studentami PK. Politechnika zaprosiła nas również na niezwykle pouczający wykład eksperta OKE w Poznaniu na temat wymagań i skutecznego przygotowania do egzaminu maturalnego z matematyki. Wyjazd ten, niezwykle bogaty w doświadczenia i doznania, na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.
Justyna Syga

loading