Stypendium „Razem w Zawodową Przyszłość BIS!”

W ramach realizowanego od września 2019r. projektu edukacyjnego –„Razem w Zawodową Przyszłość-BIS!” udzieliliśmy naszym uczniom klas technikum wsparcia w postaci stypendium za wyniki w nauce i zaangażowanie na rzecz szkoły za ubiegły rok szkolny. W związku ze specyficznymi warunkami w zeszłym roku szkolny komisja stypendialna postanowiła zarekomendować pozytywnie 19 wniosków uczniów, którzy będą otrzymywać miesięczne wsparcie finansowe w wysokości od 170,00 do 400,00zł! Warto się uczyć! Warto być aktywnym! Warto być uczniem Technikum w Karlinie!

Więcej informacji na temat projektu, form wsparcia i harmonogramu działań – na naszej stronie internetowej w zakładce projekty.

Wszystkich naszych uczniów zachęcamy do korzystania z zajęć języka branżowego, indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym, a wkrótce jak tylko pozwoli na to sytuacja – pojawią się atrakcyjne formy wsparcia dla młodzieży, by jak najlepiej byli przygotowani do wystartowania w zawodową przyszłość ;)     

loading