Informacja Dyrektora Zespołu Szkół dotycząca odbywających się od 1 czerwca konsultacji dla uczniów

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Od 1 czerwca na terenie szkoły będą odbywać się konsultacje dla uczniów naszego Zespołu Szkół. W tym celu został opracowany Harmonogram Konsultacji oraz Procedury Bezpieczeństwa. Uczniowie będą korzystać z konsultacji po uprzednim ustaleniu terminu z wychowawcą oraz zobowiązani są posiadać środki ochrony osobistej – maseczki i rękawiczki jednorazowe, a także przynieść stosowne oświadczenia o stanie zdrowia wraz ze zgodą na pomiar temperatury. Druk oświadczenia można wydrukować lub napisać odręcznie.

O szczegółach zostaną Państwo poinformowani przez wychowawców poprzez dziennik elektroniczny. Wszelkie potrzeby dodatkowych spotkań dla uczniów proszę, aby ustalać z wychowawcami klas.

Dokładamy wszelkich starań, aby konsultacje odbywały się z zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa dla uczniów i pracowników Zespołu Szkół w Karlinie, dlatego zachęcam do zapoznania się z Zarządzeniem nr 8/2019/2020 (załączone poniżej).

Dyrektor Zespołu Szkół w Karlinie
Justyna Syga

loading