Konkurs na Ex libris do słownika rozstrzygnięty!

Jak wszyscy, wiemy od kilku tygodni nasze lekcje wyglądają nieco inaczej, a więc i więcej kreatywności możemy zauważyć pośród naszych uczniów, którzy jednak troszkę tęsknią za szkolnymi murami. Na początku kwietnia, ogłosiłam konkurs na wykonanie ex libris do naszego „Polsko-turecko-włosko-czesko-hiszpańskiego słownika mechatronika i grafika komputerowego”, nad wydaniem którego pracujemy w ramach projektu Erasmus +, zatytułowanego „Two faces of technology. Isolation and opportunities”. Na konkurs wpłynęło 21 prac, z których najciekawszymi chciałabym się pochwalić. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dodatkową oceną, natomiast autorzy dwóch najlepszych prac otrzymają dodatkowo skromne upominki. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i gratuluję zwycięzcom tj. Dominikowi Oleksikowi z klasy III TM, oraz Andżelice Sienkiewicz z klasy I TG B 

Renata Piszak-Walczykowska

loading