Informacja dotycząca organizacji pracy szkoły od dnia 16 marca 2020 r.

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Informuję, że w związku zagrożeniem rozprzestrzenienia się  koronawirusa SARS-CoV-2 i w trosce o zdrowie wszystkich pracowników, od dnia 16 marca budynek szkoły będzie zamknięty. Zalecam, aby w pilnych sprawach kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej zskarlino@zskarlino.pl, lub pod numerem telefonu: 690 990 856 w godzinach pracy szkoły.

O wszystkich zmianach będziemy Państwa niezwłocznie informować poprzez dziennik elektroniczny, naszą stronę internetową oraz profil na FB.  

W odpowiedzi na apel MEN dotyczący pracy zdalnej podczas zawieszenia zajęć szkolnych, wszyscy nauczyciele Zespołu Szkół będą komunikować się z uczniami za pomocą dziennika elektronicznego przesyłając różnego typu zadania lub linki do opracowanych przez siebie materiałów dydaktycznych. Proszę nie bagatelizować tej formy pracy, gdyż nikt z nas nie jest pewien jak długo ta sytuacja może potrwać. Zachęcam uczniów do regularnego uczestniczenia w tej formie aktywności, a także korzystania z rekomendowanych przez ministerstwo stron internetowych (link poniżej).

https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna

Dyrektor Zespołu Szkół w Karlinie

Justyna Syga

loading