Akcja Samorządu Uczniowskiego – „Przygarniemy książki”

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Przyjaciele Zespołu Szkół w Karlinie, zwracamy się do Was z wielką prośbą. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia chwile szczególne, które poprzedzają wielkie porządki. Być może zrobiliście już porządek na swoich pólkach z książkami i doszliście do wniosku, że możecie się z niektórymi pożegnać. My je chętnie przygarniemy i zaopiekujemy się nimi. Prosimy o dary do biblioteki szkolnej. Przyjmiemy egzemplarze w dobrym stanie, z których można jeszcze korzystać. Mogą to być leksykony, encyklopedie, słowniki, pozycje popularnonaukowe oraz z literatura piękna – lektury i do poczytania.

Za prezenty z góry dziękujemy. Książki przygarniamy w sali nr 6 i 202 oraz w bibliotece. 

Samorząd Uczniowski i opiekunki – G. Chwieduk i E. Marunowska.

loading