«

»

lis 18

SKSonTour

Uczniowie zespołu  szkół w Karlinie dnia 16 listopada mieli przyjemność wziąć udział w wydarzeniu sportowym z cyklu SKSonTour organizowanym przez Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy z Warszawy. Uczniowie biorący udział w zajęciach SKS mieli możliwość skorzystania z dodatkowych zajęć z piłki siatkowej.

Podsumowaniem tych zajęć była impreza sportowa z cyklu SKSonTour, podczas której nasza młodzież miała wiele atrakcji z różnych dyscyplin sportowych oraz pomiarów szybkościowych, siłowych, wytrzymałościowych i skocznościowych. W imprezie, która odbywała się na Hali Homanit Arena w Karlinie brało udział wiele szkół z województwa zachodniopomorskiego. Atrakcją SKSonTour były zajęcia prowadzone przez srebrnego medalistę mistrzostw świata – Londyn 2017 Piotra Liska.

Wszyscy bawili się świetnie.

Mirosław Spolski

loading